Шахтар завдяки автоголу обіграв Колос у десятому турі УПЛ

Донецький Шахтар здобув перемогу над Колосом у межах десятого туру чемпіонату України з футболу.

Матч Колос – Шахтар відбувся на стадіоні у Ковалівці та завершився мінімальною перемогою гірників з рахунком 1:0.

Колос – Шахтар: як минув матч

У першому таймі гості переважали суперників за володінням м’ячем, але мали рівність за ударами – у кожної команди по три. Клуб із Ковалівки мав два хороших моменти, аби відкрити рахунок.

Особливо варто відзначити два удари Джованні Болівара – з першим впорався Дмитро Різник, а в другому венесуелець пробив повз ворота.

Шахтар відповів згодом ударом Егіналдо, а в Колоса мав нагоду забити ще Ілір Краснічі.

Єдиний гол у матчі було забито на 59-й хвилині. Гірники розігнали контратаку: Георгій Судаков віддав на Олександра Зубкова, той прострілив, але Краснічі зрізав м’яча у сітку власних воріт.

Колос міг відігратись та навіть відновив паритет у зустрічі після автоголу Юхима Коноплі, але арбітр скасував взяття воріт через фол на початку атаки.

Колос – Шахтар: відео з матчу

У підсумку Шахтар набрав 19 очок та йде четвертим у турнірній таблиці після зіграних дев’яти матчів. Колос провів десять ігор, в яких набрав 8 пунктів і зараз йде 13-м.

Наступний матч Шахтар проведе у межах третього туру Ліги чемпіонів проти лондонського Арсенала. Гра відбудеться 22 жовтня у Лондоні.