Україна і світ

Знайшов підклад: що можна й не можна робити

Часом  люди знаходять дивні речі біля свого будинку або робочого місця – монети, мотки волосся або ниток, хрестики, яйця, зерно, голки, ганчірки тощо. Що робити, якщо ви знайшли підклад, і як правильно його нейтралізувати – читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Знайшли підклад: що робити

Як вважає екстрасенс Роман Шептицький, півфіналіст 20 сезону Битви екстрасенсів, не завжди йдеться про магічний вплив, але краще перестрахуватись. За його словами, щоб правильно позбуватися таких знахідок, потрібно:

 1. Взяти знахідку за допомогою будь-яких предметів, у жодному разі не можна це робити голими руками. Можна надіти рукавички, яких після ритуалу теж доведеться позбутися.
 2. Загорнути підклад у темний пакет або щільний папір і забрати туди, де точно не зустрінете перехожих. Найкраще для цієї мети підійде ліс або лісопосадка.
 3. Покласти знахідку на землю, тричі насипати навколо неї за годинниковою стрілкою коло зі свяченої солі, тричі перехрестити її сіллю, тричі – святою водою, тричі прочитати молитву Отче наш.
 4. Облити знахідку розпалювачем і підпалити.
 5. Вимовити обмовку, поки горітиме підклад: Нехай сила вогню знищить все погане, мертве, чорне й чуже. Звідки прийшло – туди нехай і повертається.
 6. Розвернутися мовчки і піти, не чекаючи, поки догорить знахідка. Дорогою додому не можна обертатися і розмовляти з будь-ким.
 7. Омити вдома обличчя і руки святою водою і ще раз помити руки зі свяченою сіллю до ліктів.
 8. Окропити святою водою місце, де було знайдено підклад, перехрестити його святою сіллю і закапати воском від Стрітенської свічки, якщо вона у вас є. При цьому потрібно вимовити: Запечатую, замикаю, закриваю, від себе, свого будинку, своєї сім’ї зло і негатив відганяю! Так тому й бути!

Не буде зайвим після такої неприємної знахідки замовити службу в трьох церквах за здоров’я своє та своїх рідних і поставити свічки як за близьких, так і за здоров’я своїх ворогів – видимих і невидимих.

Зараз дивляться

Якщо ви раптом помітите, як щось підлили або підсипали під ваш поріг, то окропіть свяченою водою і перехрестіть сіллю це місце. Після цього прочитайте таку обмову: Звідки прийшло, туди нехай повертається. Потім тричі – Отче наш, молитву до Чесного Хреста та 90 псалом. 

– Знову ж таки, буде ще краще, якщо ви замовите служби та поставите свічки, як я вже розповів, – підказав екстрасенс.

Що не можна робити з підкладом

Якщо ви знайшли підклад, то в жодному разі не можна:

 • брати його голими руками;
 • переступати через нього;
 • заносити в будинок;
 • розгортати, якщо це якийсь згорток.

Щоб прибрати його, не можна брати особисті речі або постільну білизну, на якій спав хтось із ваших близьких.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-04 17:49:44

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин