Україна і світ

Олександр Пономарьов висловився про зрадниць Ані Лорак і Таїсію Повалій

Артист Олександр Пономарьов висловився про співачок-зрадниць Ані Лорак і Таїсію Повалій, які мовчать про війну в Україні та продовжують будувати кар’єру в країні-агресорі РФ.

Що Пономарьов сказав про Лорак і Повалій

За словами Пономарьова, який особисто знайомий з кожною з цих співачок, він не міг уявити, що вони зроблять вибір на користь Росії.

– Я не міг уявити. Не розумію, як це відбувається. Але зараз багато у світі почалося незрозумілого, тому звичка до незрозумілого вже почала в мені приживатися. Навіть нема чого сказати. Про колег говорити неетично, але я не знаю, чи це мої колеги. Бог їм суддя, вони зробили вибір, який зробили. Я шкодую, що талановиті люди, які народилися в Україні, – так їхнє життя склалося й так вони себе повели, але…, – сказав Олександр.

Пономарьов додав, що навіть не хоче думати про те, як сплять люди, які зрадили свою Батьківщину. Артисту їх шкода.

Зараз дивляться

– Я навіть не хочу аналізувати. Про що ми говоримо? Ну, щаслива людина там – ну, живи там. А як сплять люди, які зраджують свою Батьківщину? Не знаю. Я навіть не хочу думати про те, як би я спав, бо це взагалі не вміщається в голові. Мені шкода їх. І шкода того, що вони зробили, – резюмував артист.

Раніше Таїсія Повалій показалася з паспортом РФ на виборчій дільниці у Москві. Вона заявила, що проголосувала “за щасливе майбутнє своєї країни Росії”.

Співачка Ані Лорак також прагне отримати паспорт країни-агресора. За даними ЗМІ, у лютому цього року Лорак подала заяву на російське громадянство.

Фото: Таїсія Повалій, Олександр Пономарьов, Ані Лорак

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-19 15:52:47

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин