Суспільне мовлення

У Львові прощаються з трьома захисниками України

Сьогодні, 16 вересня, Львів прощається з військовослужбовцями Ярославом Богушем, Романом Демчуком та Олегом Кульчицьким. Вони загинули, боронячи Україну.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Чин похорону Ярослава Богуша та Романа Демчука відбувся у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 11:30 відбулася міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Прощання з Олегом Кульчицьким розпочалося об 11:00 на родинному подвірʼї у селі Підбірці (вул. Яхимовича, 155). О 12:00 відбудвся Чин похорону у Церкві святого Миколая УГКЦ (вул. Яхимовича, 68). Поховають воїна на місцевому кладовищі у Підбірцях.

Ярослав Богуш — львів’янин.

Ярослав Богуш. Фото: Львівської міської ради

Здобув професійно-технічну освіту у Відокремленому структурному підрозділі “Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету “Львівська політехніка”.

Після завершення навчання працював у сфері перевезень, згодом займався приватним підприємництвом. У вільний час захоплювався рибальством.

Протягом останніх кількох років працював водієм у Польщі та Чехії.

Із початком повномасштабного вторгнення, попри відсутність військового досвіду, став на захист Батьківщини до лав 1-ї окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна оперативного командування “Північ” Сухопутних військ ЗСУ. Після проходження навчань виконував бойові завдання на Сумщині, Харківщині та Донеччині.

Ярославу Богушу було 46 років. У Ярослава Богуша залишилися мама, брат, дружина та двоє дітей.

Роман Демчук — львів’янин.

У Львові прощаються з трьома захисниками України

Роман Демчук. Фото: Львівської міської ради

Здобув освіту “кухаря, кондитера” у Державному навчальному закладі “Львівське вище професійне училище харчових технологій”.

Після завершення навчання працював у одному з ТзОВ.

Був активним членом Громадської організації “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”, успішно закінчив курси режисури та мріяв написати власний сценарій для фільму.

Із початком повномасштабного вторгнення Росії вступив до лав 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Боронив державу від загарбників на території Донеччини.

Роману Демчуку було 28 років. У Романа Демчука залишилися бабуся, батьки та двоє сестер.

Олег Кульчицький — уродженець села Підбірці.

У Львові прощаються з трьома захисниками України

Олег Кульчицький. Фото: Львівської міської ради

Здобув професійно-технічну освіту у Вищому професійному училищі №29 міста Львова.

Після завершення навчання одразу почав працювати у одному з ТзОВ.

У вільний час захоплювався зброєю та автомобілями, був автомеханіком — брав участь у змаганнях з ремонту машин в Італії.

Із початком повномасштабного вторгнення, попри відсутність військового досвіду, вступив до лав територіальної оборони. Згодом за власним бажанням підписав контракт із Збройними Силами України.

Боронив державу на східному напрямку у складі 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR Міжнародного центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Олегу Кульчицькому було 27 років. У Олега Кульчицького залишилися батьки, двоє дітей і сестра.


Джерело: Суспільне мовлення України