Україна і світ

Які заходи втричі скоротили час проходження ВЛК – Шмигаль

Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль розповів про стан реформ військово-лікарських комісій і медико-соціальних експертиз, які активно втілюються в життя.

Рішення уряду

З метою зробити проходження ВЛК якнайшвидшим і найзручнішим для військових уряд ухвалив низку важливих рішень. Завдяки цьому вже вдалося збільшити кількість ВЛК на 50%, а пропускну спроможність гарнізонних ВЛК на базі цивільних медзакладів прискорити удвічі.

Крім того, введено електронну чергу у всіх військових закладах охорони здоров’я, а також проведено цифровізацію документообігу в 90% військових частин.

Зараз дивляться

Прем‘єр-міністра України зазначив, що триває будівництво безбар’єрного середовища з виділенням відповідних коштів.

За результатами цих заходів проходження ВЛК  скорочено втричі. Крім того, найближчим часом Мінцифра планує  цифровізувати висновок військово-лікарської комісії, що буде важливим кроком для отримання інших послуг онлайн.

Урядовець також повідомив  про намір опрацювати пропозицію Мінсоцполітики щодо присутності соцпрацівників у медичних закладах для допомоги військовим у здобутті необхідних послуг. Робочі групи отримали завдання для активізації реформ.

Джерело:  Денис Шмигаль

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-06 17:38:22

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин