Україна і світ

які пошкодження отримала – на знімках супутника

Фото: Факти ICTV

Знімки супутника підтверджують пошкодження важливої частини радіолокаційної станції загоризонтного типу РЛС 29Б Контейнер під час атаки дронами 17 квітня в російському місті Ковилкіно, що в Мордовії.

Про це пише видання Defense Express після аналізу відповідних фото.

РЛС Контейнер: які пошкодження отримала

Експерти кажуть, що пошкоджено саме антенну частину РЛС, водночас очевидних слідів вибухів на території об’єкту не видно.

Зараз дивляться

І навіть якщо атака безпілотників не привела до масштабних руйнувань, аналітики видання вважають, що наразі російська РЛС 29Б6 Контейнер не може виявляти повітряні цілі на заявленій дистанції до 3 тис. км.

За їхніми оцінками, на її відновлення може піти кілька місяців або й років.

45166237d6aa88df

Фото: Defense Express

Приймальна антенна система цієї РЛС складається зі 144 антено-фідерних щогл висотою 34 м кожна. Ця система має довжину 1,3 тис. м і глибину 200 м.

Дрони атакували російську РЛС у Мордовії

У Ковилкіно (Республіка Мордовія РФ) 17 квітня дрони атакували 590 окремий радіотехнічний вузол військової частини 84680.

За даними джерел, це була спецоперація ГУР, спрямована на знищення російської радіолокаційної станції 29Б6 Контейнер з дальністю виявлення цілей близько 3000 км і висотою виявлення понад 100 км.

Того дня місцеві жителі в пабліках писали, що чули вибухи близько 9:00, а у мережі публікували відео, на яких видно стовп диму на місці РЛС. Проте про наслідки вже другої атаки нічого не повідомлялося.

Піл час першої – 11 квітня – нібито була пошкоджена будівля, в якій був розташований командний пункт.

Джерело: Defense Express

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-20 18:12:18

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин