Україна і світ

важлива заява голови Військового комітету НАТО

Підтримка України з боку НАТО триватиме, бо вона захищає не лише себе, показуючи світу, “що означає боротися за те, у що віриш”.

Про це заявив голова Військового комітету НАТО Роб Бауер перед першим засідання Ради Україна-НАТО у форматі начальників Генштабів.

– Україна матиме нашу підтримку кожного наступного дня. Тому що результат цієї війни визначатиме долю світу, – наголосив він.

Зараз дивляться

У свою чергу заступник генсека  НАТО Мірчі Джоане  окреслив деякі з головних пріоритетів саміту у Вашингтоні в липні 2024 року.

– Ми посилимо нашу підтримку України. І я вдячний усім вам за зустріч з вашим українським колегою сьогодні. Перше засідання Ради Україна-НАТО у форматі начальників Генеральних штабів є ще одним свідченням нашої незмінної підтримки цієї країни, адже українці також ведуть нашу боротьбу. І ми будемо ще тісніше співпрацювати з нашими партнерами по всьому світу. НАТО може бути регіональним альянсом, і це не зміниться. Але перед нами стоять глобальні виклики і нам потрібно ще більше взаємодіяти, – наголосив він.

Джерело: NATO

Фото: NATO

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-17 12:53:57

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин