Україна і світ

У Нью-Йорку скасували виступи артистів балету з Росії завдяки протестам українців

У Нью-Йорку скасували виступи артистів балету російського Маріїнського театру завдяки протестам українців.

У Нью-Йорку скасували виступи росіян – що відомо

Артисти російського Маріїнського театру опери та балету мали взяти участь у гала-концерті, присвяченому 25-й річниці балетного конкурсу Молодіжний гран-прі Америки. Захід мав відбутися 18 та 19 квітня.

18 квітня активісти української громадської організації Svitanok провели мітинг біля театру Девіда Г. Коха у Нью-Йорку, щоб “показати справжній російський балет: людожерку Росію, закривавлених балерин з квітами та зброєю в руках”.

Зараз дивляться

Окрім того, співзасновники громадської організації Bird of Light Ukraine Жанна Галєєва та Айзек Янг організували інсталяцію з портретом Путіна, де кожен міг написати і малювати на ньому все, що вважав за потрібне.

– Ми створили цю інсталяцію як публічний майданчик для вивільнення емоцій щодо Росії. У золотій рамі портрет зображує Путіна таким, яким він би хотів, щоб його бачили. Однак, розміщений у публічному просторі, він дозволяє людям безпосередньо протистояти символічному “дияволу” та вільно виражати свої почуття, – прокоментували співзасновники громадської організації Bird of Light Ukraine.

Активісти намагалися привернути увагу перехожих до того, що війна в Україні досі триває, а Росія продовжує бути країною-терористом і у світовій культурній сфері.

Учасники мітингу наголошувати, що “артисти балету з російського Маріїнського театру, який підтримує війну в Україні та збирає кошти на вбивство українців, не повинні виступати у нью-йоркському театрі, адже це чергова спроба нехтування санкцій проти РФ та частина пропагандистської кампанії Путіна”.

Після того, як були вжиті заходи представниками української громади Нью-Йорку, організатори концерту скасували виступи артистів російського Маріїнського театру.

Зазначимо, що Маріїнський театр – це державний театр у Санкт-Петербурзі, який очолює диригент Валерій Гергієв, близький друг диктатора Володимира Путіна.

Фото: Svitanok

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-20 17:34:59

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин