Україна і світ

У Молдові розпочались навчання за участю військ трьох країн НАТО

Військовослужбовці Молдови разом із колегами з Румунії, США та Великобританії розпочали багатонаціональні навчання JCET-2023 (спільні комбіновані навчання за обміном).

Про це повідомляє Міноборони Молдови.

– Навчання відбудуться в навчальних центрах Національної армії з 27 березня по 7 квітня і будуть спрямовані на спільну підготовку та обмін досвідом між військовослужбовцями молдовських, румунських, американських і британських сил спеціального призначення, а також підвищення рівня оперативної сумісності між контингентами країн-учасниць, – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що військовослужбовці чотирьох країн виконають передові бойові стрільби, десантування з парашутом, тренування в польових умовах із виконанням конкретних завдань.

Зараз дивляться

– Навчання відбуваються відповідно до плану підготовки армії Молдови на 2023 рік… В рамках навчань JCET-2023 військова техніка переміститься з підрозділів до навчальних центрів Національної армії для участі у навчаннях, – додали в відомстві.

Раніше в руках групи міжнародних журналістів із 11 країн Європи та США опинились документи, в яких йдеться, що Кремль планував взяти Молдову під повний контроль до 2030 року.

Джерело: Міноборони Молдови

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Фото: Міноборони Молдови

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-27 18:59:10

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин