Україна і світ

Що отримує переможець Євробачення: нагорода

Як і кожен конкурс, Євробачення має свої правила. За результатами голосування визначається переможець, який отримує спеціальну нагороду.

Що отримує переможець Євробачення – читайте на Фактах ICTV.

Євробачення: правила конкурсу

Євробачення — це щорічний пісенний конкурс, який організовує Європейська мовна спілка (European Broadcasting Union, EBU). У 2024 році він проходить у Швеції, в місті Мальме. Це місто вже втретє прийме Євробачення, а Швеція – всьоме.

Зараз дивляться

Цього року в конкурсі взяли участь 37 учасників, тобто 37 країн, які були визначені шляхом відбору.

Щорічний пісенний конкурс складається з двох півфіналів та грандіозного фіналу. У цьому році півфінали відбулися у вівторок, 7 травня, та у четвер, 9 травня. Гранд-фінал буде проходити у суботу 11 травня.

У півфіналах долю учасників визначає публічне голосування фанатів у країнах-конкурентах. У фіналі кожна країна-учасник отримує два набори балів – один від журі й один від глядачів. Нагадуємо, що за пісню своєї країни глядачі голосувати не можуть.

Найкраща пісня країни-учасника отримує 12 балів, друга за популярністю — десять балів, третя — вісім балів, потім сім балів і так далі, до одного бала для десятої країни в рейтингу. В кінці, за результатами голосування, ведучими конкурсу вручається нагорода для переможця Євробачення.

Що отримує переможець Євробачення

Євробачення – це найбільший міжнародний пісенний конкурс Європи, який передбачає вручення нагороди.

Переможець Євробачення 2024, як і в попередні роки, отримає спеціальну нагороду – трофей у вигляді ретро-мікрофону. Нагорода для переможця Євробачення виготовлена з кришталю. Виробниками трофея є компанія Kosta Boda.

Нагадуємо, що гурт Калуш Оркестра, переможці Євробачення 2022, продали свою нагороду на аукціоні за 900 тисяч доларів і передали ці кошти на підтримку української армії. Проте виробники трофея зробили ще один кришталевий мікрофон аби переможці не залишилися без нагороди.

kalush

Фото: Eurovision Song Contest / facebook

Коли буде фінал Євробачення та під яким номером виступатиме Україна

У суботу, 11 травня, у Мальме на головну сцену вийдуть представники 26 країн та будуть змагатися за право отримати кришталевий мікрофон й привезти перемогу до своєї країни.

За оприлюдненою інформацією на сторінці Суспільне Євробачення, представники України alyona alyona і Jerry Heil будуть виступати другими з піснею Teresa & Maria.

Першою на сцені з’явиться тогорічна переможниця Loreen, а закриватиме конкурс Австрія. Після чого розпочнеться голосування, яке завершиться церемонією нагородження.

Нагорода Євробачення відкриває для переможця нові можливості у світі шоу-бізнесу, а країні-учасниці надає право приймати пісенний конкурс.

Фото: Eurovision Song Contest

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-10 19:01:06

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин