Суспільне мовлення

Привласнив майже 400 000 грн оборонного підприємства на Львівщині: ДБР повідомило про підозру бізнесмену

1

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру власнику приватного підприємства на Київщині. За даними правоохоронців, чоловік виграв тендер та отримав майже 400 000 гривень від стратегічного оборонного заводу на Львівщині, проте замовлення не виконав.

Як повідомили на Telegram-каналі Державного бюро розслідувань, на початку 2020 року завод оголосив тендер на закупівлю машини контактного зварювання. Обладнання було потрібне для ремонту військової техніки, яку привозили зі сходу України. Власник підприємства, яке було зареєстроване в Києві, подав пропозицію з найнижчою ціною — 495 тисяч гривень, та переміг у тендері. Після цього завод перерахував 80% суми за обладнання на рахунок підприємства. За умовами, обладнання мали встановити впродовж двох місяців.

“Підприємець не збирався виконувати замовлення, адже у нього не було ані самого обладнання, ані кваліфікованого персоналу, який зміг би провести передбачені угодою роботи. Щоб уникнути виконання передбачених угодою зобов’язань, зловмисник продав корпоративні права у статутному капіталі підприємства іншій комерційній структурі, зареєстрованій в офшорній зоні на Сейшельських островах”, — йдеться у повідомленні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Чоловікові повідомили про підозру за заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем. Йому загрожує до 8 років ув’язнення.


Джерело: Суспільне мовлення України

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин