Україна і світ

Підписання нових безпекових угод: Зеленський назвав можливі терміни

Фото: Офіс президента

Вже найближчими місяцями Україна повинна вийти на підписання двосторонніх угод у сфері безпеки з США, країнами Північної Європи, зокрема з Норвегією та Швецією, а також однією з балтійських країн.

Про це в інтерв’ю бразильським журналістам розповів президент Володимир Зеленський.

– Стосовно двосторонніх безпекових договорів – у нас уже їх дев’ять. Ми наближаємося до важливого договору зі США, і після того як ми пройдемо Конгрес – а я вважаю, що ми однаково дотиснемо та пройдемо його позитивно, – ми прийдемо до потужної угоди зі США, – сказав він.

Голова держави наголосив, що подібні угоди з безпеки передбачають не лише військову підтримку, а й гуманітарні аспекти, допомогу у відновленні, допомогу енергетиці.

Зараз дивляться

– Весь обсяг такої допомоги у двосторонніх угодах є. Приклад – Німеччина. 7 млрд на рік для України це дуже серйозно. І підтримка різна, – говорить він.

Підписання нових безпекових угод у травні-чернві

Крім того, глава держави висловив упевненість у тому, що вже у травні-червні Україна може мати потужні результати щодо підписання нових безпекових угод.

– У нас є кілька договорів, і я думаю, що травень-червень – і ми вийдемо на договори не тільки зі США, ми вийдемо на договори з Північними країнами (Європи, – Ред.). Там потужна підтримка. Ми готуємося до Швеції та Норвегії, – сказав президент.

До того ж, як зауважив Зеленський, “ми наближаємося до того, щоб наші партнери з балтійських країн це зробили. Думаю, що вже у квітні ми будемо мати такий результат з однією з країн”.

Володимир Зеленський

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-20 17:32:33

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин