Суспільне мовлення

Олена Городна — у топ-20 жіночого масстарту-60 на юніорському Євро-2024 з біатлону

Остання жіноча гонка турніру.

У польському Якушице стартував останній змагальний день юніорського чемпіонату Європи з біатлону. Першою гонкою неділі, 11 лютого, став жіночий масстарт на 60 учасниць.

У першому особистому старті Євро в Якушице — жіночій індивідуальній гонці — три українки фінішували в топ-20. Натомість у спринті Олена Городна потрапила у квіткову церемонію, посівши шосте місце.

Городна стала єдиною представницею України, яка взяла участь у масстарті. У попередній стартлист на гонку також потрапили Тетяна Тарасюк і Ксенія Приходько, однак у підсумку вони не вийшли на старт.

Як минула гонка

• Олена Городна, яка стартувала під 12-м номером, на кожному з перших трьох вогневих рубежів зробила по одному промаху. На останню стрільбу українка приїхала дев’ятою.
  • На заключній “стійці” Городна припустилась одразу трьох хиб, внаслідок чого опустилась на 16-те місце. У підсумку Олена закінчила гонку на цій позиції. При цьому українка показала найкращий результат серед всіх учасниць гонки за швидкострільністю.
  • Перемогу у масстарті-60 здобула австрійська біатлоністка Анна Андексер. Для неї це друга перемога на юніорському Євро-2024: перед цим вона виграла індивідуальну гонку. Окрім того, Андексер завоювала “бронзу” у спринті.

• 16. Олена Городна (Україна, 1+1+1+3) +1:56.2

Програма юніорського Євро в Якушице завершиться у неділю, 11 лютого, чоловічим масстартом-60. Початок змагань — о 13:00 за київським часом.

Джерело: Суспільне мовлення України