Україна і світ

Олександр Терен готовий до реаліті Холостяк

Ветеран російсько-української війни Олександр Будько, відомий як Олександр Терен, готовий взяти участь у наступному сезону романтичного реаліті Холостяк на СТБ як головний герой.

Олександр Терен готовий до реаліті Холостяк

Призер Ігор Нескорених зізнався, що чекає запрошення на популярну романтичну ТБ-програму. Адже так проєкт отримав би вагому соціальну складову.

– Ну, прикиньте, хлопець без ніг, ветеран – холостяк. І за нього “б’ються” 10 чи 15 жінок. Це ж прям класно! – з усмішкою поділився Олександр.

Кадр з шоу 20:23 за участю Олександра Терена

Він додав, що таким чином вдалося б досягти дуже важливої мети.

Зараз дивляться

– Я просто пропагую і намагаюсь сформувати позитивний образ ветерана у суспільстві. Тому такий масштабний проєкт однозначно дуже позитивно повпливав би на цю місію. Тож чесно вважаю, що це було б дуже круто. Тому, якщо хтось хоче запросити мене на програму Холостяк, то будь ласка. Я готовий розглянути всі пропозиції, – зазначив Терен.

Нагадаємо, що в Олександра є власний YouTube-проєкт про інклюзивність Відвал ніг. Він також є автором книги Історія впертого чоловіка, а ще учасником балетного перфомансу в США і документального фільму Сари Джесіки Паркер. Будько встиг спробувати свої сили у стендапі та різних фотопроєктах як модель.

Фото: скрин з шоу Жені Яновича

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-19 15:44:51

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин