Україна і світ

Олександр Долгополов знищив топтенісистів за поїздку на турнір в РФ

Колишній український тенісист Олександр Долгополов, який боронить Україну у лавах ЗСУ, висловився щодо рішення взяти участь у виставковому турнірі в Росії іспанця Роберто Баутісти Агута та француза Адріана Маннаріно.

Участь європейських тенісистів у турнірі в Санкт-Петербурзі він назвав ганьбою, оскільки гроші, які вони отримали за участь – чорні.

— Це ганьба, особливо з боку європейських гравців. Я не можу цього зрозуміти, я не знаю, про що вони думають. Вони просто отримують чорні гроші. Росіяни щодня погрожують Європі ядерною атакою, енергетичним шантажем, а вони все одно вирішили поїхати туди і заробити трохи грошей, – сказав Долгополов.

За його словами, обидва тенісисти “не потребують грошей”. Додавши, що Баутіста у турі вже 15 років, стільки ж і Маннаріно.

Зараз дивляться

— Тож для мене це просто смішно. Це жалюгідно, — сказав екстенісист.

1-3 грудня у російському Санкт-Петербурзі було заплановано проведення виставкового тенісного турніру Northern Palmyra Trophies за підтримки Газпрому.

Серед анонсованих учасників були як російські спортсмени, такі як Анастасія Потапова, Вероніка Кудерметова та Карен Хачанов, так й іноземці, зокрема Жасмін Паоліні, Роберто Баутіста Агут, Адріан Маннаріно.

Олександр Долгополов завершив професійну кар’єру навесні 2021 року. З початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну вступив до лав ЗСУ. Його найвищою позицією у рейтингу ATP була 13 сходинка у 2012 році.

Фото: Alex Dolgopolov

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Джерело: Daily Mail
Олександр Долгополов, Теніс

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-04 18:04:32

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин