Україна і світ

Noize MC зустрівся з Андрієм Хливнюком у США: подробиці

Відомий російський музикант Noize MC (Іван Алексєєв) зустрівся з лідером українського гурту Бумбокс Андрієм Хливнюком. Вони побачилися у США, в Чикаго.

Noize MC зустрівся з Андрієм Хливнюком

В Instagram опублікував знімки, де він обіймається і розмовляє з Андрієм Хливнюком, який також приїхав до США.

В описі під знімками Noize MC розповів про зустріч і розмову на тлі початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року.

Зараз дивляться

Так, музиканти познайомилися 2008 року на одному з концертів у Воронежі, і сам Алєксєєв тоді дуже любив слухати Бумбокс, і навіть підучував українську з вкладки CD-диска гурту.

– 24 лютого 2022 року я насамперед набрав Андрію. Нарешті ми зустрілися – наші турові маршрути перетнулися в Чикаго. На концерті він сумно пожартував, що юнацькі мрії про гастролі по всьому світу потрібно було формулювати більш конкретно, – підсумував російський музикант.

Деякі користувачі мережі зраділи короткочасному возз’єднанню артистів. Інші ж нагадали, що Noize MC жив у Росії, сплачуючи податки із зароблених концертів для росіян.

– Андрій Хливнюк, Бумбокс, як людина, яка обожнює вашу творчість і поважає вас, у мене запитання. Чи варті спогади з Воронежа потиснутої руки та обіймів з представниками ворожої країни, яка безперервно понад 2 роки обстрілює українські міста? Дуже не по собі від цих фотографій, якщо бути чесною, – ставить питання користувач Instagram.

Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення Noize MC публічно підтримував Україну. У березні 2022 року артист анонсував концерт для України, кошти з якого підуть на нашу допомогу.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-19 15:01:32

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин