Костюк програла Снігур у Ноттінгемі: результат та огляд матчу

Перша ракетка України Марта Костюк розпочала виступи на трав’яному турнірі WTA 250 у британському Ноттінгемі з поразки від землячки.

Костюк, яка посідає 17 місце у рейтингу WTA, була сіяною під другим номером на турнірі. У першому турі жереб звів Марту з іншою українкою Дарією Снігур (127 місце в одиночному рейтингу WTA).

Костюк програла Снігур на турнірі у Ноттінгемі

Дуель двох українських тенісисток на трав’яному корті тривала одну годину та 10 хвилин та завершилася перемогою Снігур з рахунком 6:3, 6:3.

Зараз дивляться

Перший сет розпочався з програної подачі у Костюк, а ключовим моментом став другий брейк Снігур у восьмому геймі.

На початку другої партії українки обмінялись брейками. Під час шостого гейму Снігур вдруге за сет зробила брейк на подачі Костюк та повела 4:2. Марті не вдалося взяти брейк, а Дарія не помилялася на своїх подачах та закрила партію з рахунком 6:3.

У наступному колі турніру у Ноттінгемі Дарія Снігур зійдеться з переможницею матчу між японкою Еною Шибахара та британкою Еммою Радукану.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.