Україна і світ

Китайський календар вагітності 2024: як користуватися

Завдяки китайському календарю вагітності жінки, які вагітні на ранніх термінах, можуть дізнатися стать майбутньої дитини. Важливо, що такі календарі, як й інші народні методи, не дають 100-відсоткової гарантії. Як з’ясувати стать дитини за китайським календарем вагітності – читайте в матеріалі.

Китайський календар вагітності 2024: що відомо

Колись у Китаї ледь не кожна сім’я бажала, щоб у ній народився хлопчик. Адже це – гарантія підтримки сім’ї після 17-річного віку, коли чоловік буде приносити в дім гроші. Дівчатка ж у той час не були здобувачами, тому батьки намагалися заздалегідь визначити, хто в них народиться. В наш час ситуація змінилася, і батьки однаково чекають як доньок, так і синів.

Як виглядає китайський календар 2024

В таблиці насамперед дивляться на лівосторонні стовпці – показник віку жінки. У китайському календарі він починається з 18-річного віку. У верхній частині ви можете побачити графи, що визначають місяць народження.

Зараз дивляться

Щоб визначити стать майбутньої дитини, потрібно знати, скільки було повних років майбутній матері на момент зачаття малюка.

Якщо слідувати тамтешнім повір’ям, то вік дитини потрібно розраховувати трохи раніше 9 місяців. При цьому якщо в місяці, позначені рожевим кольором, відбувся статевий акт, то народиться дівчинка, а при вагітності в місяці, позначені синім кольором, буде хлопчик.

Китайський календар вагітності 2024

Таблиця розрахунку (вік матері ліворуч, місяць вагітності – вгорі)

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-19 12:35:01

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин