Україна і світ

iPhone 15 удвічі довговічніший за попередні моделі: в Apple назвали причину

Торішні iPhone 15 виявилися довговічнішими за попередні моделі. Так, акумулятори працюватимуть удвічі довше, та в Apple про це не поспішали розповідати.

В Apple розкрили головну перевагу iPhone 15

Примітно, що Apple тільки через півроку після релізу iPhone розкрила унікальність гаджета – як виявилося, флагман оснастили акумулятором, який збереже 80% об’єму після 1000 циклів заряду і розряду. До цього сучасні iPhone мали такий показник на 500 циклах. Це робить iPhone 15 удвічі довговічнішим.

При цьому, якихось секретних особливостей у такому поліпшенні немає – за слова Apple, цьому посприяло постійне поліпшення компонентів для акумулятора та інших деталей для живлення пристрою. У компанії радять міняти акумулятор при 80% від заявленої ємності. Щоправда, в Україні робити це можна лише власним коштом.

Зараз дивляться

Останнім часом корпорації активно оновлює вже неактуальну інформацію. Наприклад, у лютому Apple оновила інструкцію з докладним описом, що робити, якщо втопив iPhone. Так, тепер не рекомендується класти пристрій у ємність із рисом, або ж сушити гаджет феном. Головне – це не намагатися зарядити смартфон, оскільки в роз’ємі може бути вода або волога.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-21 15:12:18

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин