Україна і світ

Данілов розповів, чи є ще у Путіна плани щодо ліквідації Зеленського

Російська Федерація не відмовилась від планів ліквідувати президента України Володимира Зеленського.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

Його запитали, чи є потреба застосовувати дипломатичні механізми, щоб повністю деокупувати Донецьку та Луганську область. На що Данілов відповів запитанням: “А як ви собі уявляєте за такої інтенсивності ведення війни застосовувати дипломатію?”.

Зараз дивляться

За словами секретаря РНБО, звільнення українських територій не воєнним, а дипломатичним шляхом означатиме “політичне вбивство” президента України.

– Якщо хтось хоче політичного вбивства нашого Президента, він може це запропонувати. Завдання щодо ліквідації Володимира Зеленського Російська Федерація не зняла з порядку денного. У них не вийшло фізичної ліквідації глави Української держави, тому зараз вони намагатимуться займатися політичною ліквідацією, – сказав він.

За словами Данілова, на території України відбувається “дуже багато процесів”, які потребують детального та уважного аналізу через ці наміри РФ.

– Росія прагне політичної ліквідації нашого президента, тому що він усьому світові показав і довів, що є лідером нації, лідером країни. Росіян це точно не влаштовує. Володимир Зеленський демонструє незрівнянну людяність, порядність і багато інших чеснот, а президент РФ – бункерний терорист №1 у світі. Уявіть, як їх це дратує, – сказав Данілов.

Водночас секретар РНБО додав, що сьогодні влада України не спостерігає намірів Росії щодо фізичної ліквідації Володимира Зеленського.

– Наприкінці лютого – на початку березня минулого року був гарячий період. Зараз ми цього не спостерігаємо, але загроза для президента існує завжди. Тому відповідні інституції все це відпрацьовують у відповідний спосіб, – сказав він.

Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення у російських диверсійних груп, які потрапили до Києва, однією з цілей була ліквідація президента України, про що казав сам Володимир Зеленський.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Секретар РНБО Данілов повідомляв, що у плани РФ входило ліквідувати очільника держави силами кадировців.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-06 22:07:05

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин