Суспільне мовлення

Борчиня із Трускавця здобула “срібло” на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед дорослих

Майстриня спорту України міжнародного класу 19-річна Олександра Хоменець з Трускавця, що на Львівщині, виборола срібну медаль на чемпіонаті з вільної боротьби у ваговій категорії 57 кілограмів. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Олександра у фіналі зі спортсменкою з Угорщини, закінчила сутичку з рахунком 6-6. Проте за додатковими показниками судді надали перевагу представниці Угорщини.

Тренують спортсменку Орест Скобельський та Андрій Бирка.

У 2022 році Олександра Хоменець стала срібною призеркою чемпіонату світу серед жінок, срібною призеркою чемпіонату Європи серед жінок, бронзовою призеркою чемпіонату світу серед юніорок та чемпіонкою Європи серед юніорок.