Україна і світ

Apple видалила з китайського App Store месенджери Telegram, Signal, WhatsApp

Компанія Apple видалила з китайського App Store месенджери Telegram, Signal, WhatsApp і соцмережу Threads. На такий крок корпорація пішла на вимогу китайської влади.

Apple видалила популярні месенджери з китайського App Store

Так, для Китаю всі перераховані вище додатки є іноземними. Однак, інші сервіси, такі як Facebook, Instagram і Messenger, як і раніше, доступні в магазині для китайських користувачів. Це стосується й американських платформ X (Twitter) і YouTube.

Поки неясно, як саме Telegram, Signal, WhatsApp можуть стати причиною занепокоєння місцевих органів влади.

Зараз дивляться

Адміністрація кіберпростору Китаю розпорядилася видалити ці додатки з вітрини китайського магазину, зважаючи на міркування національної безпеки, – повідомили в Apple в електронному листі.

У корпорації додали, що зобов’язані дотримуватися законів тих країн, у яких вони працюють.

Примітно, що особливого падіння в кількості користувачів сервіси не відчують, адже в Китаї більшість жителів користуються сервісом WeChat від Tencent. Такі програми як Telegram, Signal, WhatsApp і Threads блокуються на території країни великою кіберсистемою цензури.

Не виключено, що такий крок – відповідь на можливість блокування TikTok у США. В Америці не виключають, що китайський сервіс може становити небезпеку для країни, збираючи дані про користувачів і передаючи їх у Китай.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-19 13:09:15

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин