Динамо програло Гоффенгайму у другому турі Ліги Європи

Київське Динамо зазнало поразки від німецького Гоффенгайма у матчі другого туру ліги Європи сезону-2024/25.

Матч Гоффенгайм – Динамо відбувся на стадіоні ПреЗеро Арена у німецькому Зінсгаймі та завершився перемогою господарів з рахунком 2:0.

Гоффенгайм – Динамо: як минула гра

Підопічні Олександра Шовковського пропустили перший м’яч на 22-й хвилині після голу Адама Гложека.

Перед відходом на перерву біло-сині мали нагоду зрівняти – Владислав Ванат бив у дальній кут, але голкіпер суперника встиг підставити ногу і перевести м’яча на кутовий.

У другому таймі німецький клуб зумів подвоїти свою перевагу після того, як Гложек оформив дубль.

Упродовж матчу команди приблизно однаково володіли м’ячем. А ось за ударами по воротах Гоффенгайм значно переважив київський клуб – 19 проти 8.

Гоффенгайм – Динамо: склади

• Гоффенгайм: Бауманн, Акпогума (Дрекслер, 74), Штах, Нсокі, Жандре (Кадержабек, 56), Бішоф, Грілліч (Тохумджу, 56), Прасс, Крамарич (Бультер, 74), Гложек, Мерштедт (Бруун Ларсен, 87).
  • Динамо Київ: Бущан, Караваєв, Попов, Михавко (Піхальонок, 69), Дубінчак, Михайленко, Бражко (Андрієвський, 83), Шапаренко, Волошин, Ванат (Герреро, 69), Кабаєв (Рубчинський, 83).
  • Голи: Гложек, 22, 60

У третьому турі Ліги Європи суперником київського Динамо буде римська Рома. Гра запланована на 24 жовтня. З детальним календарем біло-синіх у ЛЄ, ви можете ознайомитися у нашому матеріалі.