Суспільне мовлення

Команда Сумської області перемогла у змішаній естафеті на чемпіонаті України з біатлону: результати

Як минула стартова гонка чемпіонату України.

На Львівщині розпочався чемпіонат України з біатлону. Змагальну програму турніру відкрила змішана естафета.

Чемпіонат України стане останнім стартом для українських біатлоністів у 2023 році. За словами старших тренерів обох збірних України, результати у межах турніру можуть вплинути на деякі місця у команді на Кубок світу.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

У змішані естафеті у грудневій частині чемпіонату України стартували вісім команд. Однак на фінішували лише чотири, дві з них представляли Сумщину.

Як пройшла змішана естафета чемпіонату України з біатлону

• До складу учасників потрапили представники збірної на рівні Кубка світу та Кубка IBU: Артем Прима, Артем Тищенко, Денис Насико, Руслан Ткаленко, Роман Боровик, Анна Кривонос та Любов Кип’яченкова.
  • Збірна Сумської області на старті змагань забезпечила собі перевагу над рештою суперників. Валентина Семеренко на жіночому етапі естафети стартувала четвертою після сестри Віти, але фінішувала у свій частині гонки майже з двохвилинним відривом. Завершили естафету у складі команди Владислав Чихарь та Богдан Борковський, які у підсумку на понад хвилину випередили ще одну команду Сумщини, яка посіла друге місце.
  • Переможці змішаної естафети у складі сестер Семеренко, Чихаря та Борковського стали єдиною четвіркою, яка подолала дистанцію естафети без жодного кола штрафу.
  • З відставанням у хвилину другими фінушувала команда Сумської області у складі Анни Кривонос, Ксенії Приходько, Дениса Насика та Романа Боровика.
  • У боротьбі за “срібло” на останньому етапі естафети Боровик майже на вісім секунд випередив Артема Приму у складі Чернігівської області.