Суспільне мовлення

“Рух” з нічиєї розпочав виступи в Юнацькій лізі УЄФА з футболу: результат

Львів’яни догравали матч із “Сараєвом” у меншості.

“Рух” з нічиєї розпочав виступи в основній частині Юнацької ліги УЄФА. У номінально домашньому матчі львів’яни не визначили переможця в матчі з боснійським “Сараєвом” — 1:1.

У статусі переможців юніорської української першості “Рух” пройшов безпосередньо до Шляху переможців ліг. Для виходу до плей-оф команда має подолати два раунди, в першому з яких зустрічалася із “Сараєвом”.

Гості першими повели в рахунку на 23-й хвилині. Команда Михайла Дячука-Ставицького відновила паритет вже після перерви — з пенальті відзначився 18-річний Андрій Кітела.

Саме Кітела вже у компенсований час залишив свою команду в меншості: за дві хвилини отримав дві жовті картки й через вилучення пропускатиме поєдинок-відповідь.

Юнацька ліга УЄФА. Шлях переможців ліг. Перший раунд

“Рух” (Україна) — “Сараєво” (Боснія та Герцеговина) — 1:1

Голи: Кітела, 66 (пен.) — Нуркович, 23

Що відомо

• Матч-відповідь команди проведуть на полі боснійців за три тижні, 25 жовтня.
  • “Рух” проводить свій другий сезон в Юнацькій лізі УЄФА. В лютому 2023-го львів’яни зупинилися в 1/8 фіналу після поразки від “Мілана” (0:1).
  • У Шляху Ліги чемпіонів нинішній сезон проводить юнацька команда “Шахтаря”. Після двох турів у донеччан — три залікових бали.

Джерело: Суспільне мовлення України