Реал програв Ліллю в ЛЧ: Лунін здійснив подвійний сейв, але пропустив з пенальті

Мадридський Реал поступився французькому Ліллю у матчі другого туру Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2024/25.

Гра Лілль – Реал Мадрид відбулася на арені Стад П’єр-Моруа у французькому місті Вільнев-д’Аск та завершилася перемогою господарів з рахунком 1:0.

Лілль – Реал: як минув матч

Лілль був близьким, щоб відкрити рахунок у матчі з гри, але Андрій Лунін двічі врятував свої ворота після ударів Джонатана Девіда за кілька секунд. Спершу канадець бив головою у нижній кут воріт, але українець парирував.

Тоді м’яч з відскоком знову опинився у Девіда, але й цього разу Лунін врятував – потягнувши рукою кулястого.

На 43-й хвилині французький клуб здобули право на одинадцятиметровий удар після того, як арбітр пересвідчився на VAR, що хавбек вершкових Едуардо Камавінга зіграв рукою у власному штрафному.

У підсумку Лунін не зміг потягнути удар, який успішно реалізував Девід.

Другий тайм зустрічі минув без голів. Карло Анчелотті намагався змінити малюнок гри у другому таймі, випустивши Луку Модрича та Кіліана Мбаппе, але Лілль встояв перед натиском королівського клубу.

У підсумку арбітр зафіксував мінімальну перемогу французького клубу.

Після двох турів Ліги чемпіонів Лілль та Реал мають по три очки. У наступному турі мадридці приймуть вдома дортмундську Боррусію, а на французький клуб чекає виїзд до Мадрида на гру з Атлетіко.