На Львівщині 23 жовтня прощаються з шістьма захисниками
На Львівщині 23 жовтня прощаються з шістьма захисниками. Ігор Цап, Павло Плюснін, Назарій Андрушків, Олександр Лєщєнко, Роман Данилів та Арсен Рудченко загинули, боронячи Україну.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної військової адміністрації.
Ігор Цап — житель смт Щирець Львівського району.
Іван Цап. Фото: Львівської обласної військової адміністрації
Був старшим солдатом підрозділу морської піхоти військової частини А0216. Воїн загинув 16 жовтня 2023 року внаслідок російського артилерійського обстрілу поблизу села Кринки, Херсонської області.
Павло Плюснін — львів’янин. Павлові Плюсніну був 31 рік.
Павло Плюснін. Фото: Львівської обласної військової адміністрації
Від початку повномасштабного вторгнення РФ добровольцем став на захист до лав 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха оперативного командування “Схід” Сухопутних військ ЗСУ.
Не зважаючи на те, що двічі отримував поранення, щоразу повертався на передову. При виконанні бойових завдань зарекомендував себе як відважний та самовідданий солдат. У воїна залишились батьки, сестра та племінник.
Назарій Андрушків — уродженець селища Козова Тернопільської області. Проживав у місті Винники. Назарію Андрушківу було 33 роки.
Назарій Андрушків. Фото: Львівської обласної військової адміністрації
До початку війни працював інспектором підрозділу тактичної поліції. Із перших днів повномасштабного вторгнення, спільно з підрозділами Збройних Сил України, виконував бойові завдання із оборони та звільнення Київщини.
Згодом воював на території Миколаївської та Херсонської областей. Наприкінці 2022 року боронив державу на східному напрямку фронту. Загинув внаслідок поранень, отриманих під час ворожого артилерійського обстрілу.
За особистий внесок у зміцнення правопорядку та захист Батьківщини, був неодноразово відзначений на місцевому та державному рівнях, зокрема, Почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу-Головнокомандувача ЗСУ “Слава і честь”. У воїна залишилися батьки, дружина та двоє маленьких дітей.
Олександр Лєщєнко — уродженець міста Прилуки Чернігівської області. Олександру Лєщєнку було 32 роки.
Олександр Лєщєнко. Фото: Львівської обласної військової адміністрації
Після завершення навчання проживав у багатьох містах України, а в 2018 році переїхав до Львова, де зустрів майбутню дружину.
Із початком війни – перетворив свій канал на YouTube на платформу для великих зборів на підтримку ЗСУ та постраждалих громадян.
“Завжди вважав, що робить недостатньо, та прийняв рішення добровільно стати на захист держави від окупантів”, — повідомили у Львівській ОВА.
Виконував бойові завдання на території Харківської та Донецької областей у складі 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, сформованої на базі підрозділу “Азов”. У воїна залишилися дружина, тітки, двоюрідні брати і сестра.
Роман Данилів — житель села Труханів, Сколівської громади.
Роман Данилів. Фото: Львівської обласної військової адміністрації
Матрос, снайпер, стрілець І штурмового відділення ІІІ взводу десантно- штурмової роти однієї з в/ч ЗСУ. Загинув 14 жовтня поблизу села Кринки на Херсонщині під час виконання бойового завдання.
Арсен Рудченко — житель села Івано-Франкового.
Арсен Рудченко. Фото: Львівської обласної військової адміністрації
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Старший солдат військової частини А0998. З 14 травня 2022 року перебував у російському полоні. У воїна залишилась дружина, син, донька та сестра.