Суспільне мовлення

Львівська ОВА відправить допомогу на Херсонщину

Львівська ОВА відправить допомогу на Херсонщину. Про це 7 червня повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. Зокрема, передадуть комплекти засобів для очищення води.

“У Херсонській області гостро стоїть питання питної води, отримуємо повідомлення, що дехто навіть почав на цьому спекулювати, відтак, ми передамо 700 комплектів засобів для очищення води. Крім того, відправимо 10 теплових гармат, за допомогою яких люди зможуть швидко осушити приміщення, де вода зійде”, — повідомив Максим Козицький.

За його словами, станом на 17:00 у Херсонській області підтоплені 29 населених пунктів. За ніч вода в обласному центрі піднялася на 1 метр. Фахівці прогнозують, що ситуація може погіршитися.

“У Львівській області напоготові усі служби та прихистки, але наразі в нашу область не прибув ще жоден евакуаційний потяг з людьми, які постраждали через підрив Каховської ГЕС, лише декілька сімей приїхали своїм транспортом”, — додав максим Козицький.

Також він запевнив, що людям, які евакуюються на Львівщину, нададуть дах над головою, їжу, одяг, психологічну та іншу допомогу.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Для цього, по прибуттю в область, можна зателефонувати за номером 112 або звернутися до волонтерів на Головному залізничному вокзалі у Львові (впізнати їх можна за голубими жилетами).


Джерело: Суспільне мовлення України

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин