Суспільне мовлення

Львівська парафехтувальниця виборола три медалі на Кубку світу в Італії

Львівська парафехтувальниця Наталія Морквич виборола три медалі на Кубку світу в Італії. У змаганнях брали участь представники 26 країн світу. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Від України участь у Кубку світу брали 13 фехтувальників. За підсумками останнього змагального дня у командних дисциплінах представники Львівщини вибороли кілька медалей. У чоловічій командній шпазі Антон Дацко здобув срібло. У жіночій шабельній команді бронзу виборола Наталія Морквич. У командній рапірі open — Андрій Демчук та Наталія Морквич здобули срібло. Наталія Морквич також стала володаркою срібної медалі у жіночій рапірі в індивідуальних змаганнях.

У паралімпійському спорті дівчина опинилась через аварію у 2007 році. Наталія є володаркою понад сотні нагород з українських та міжнародних змагань, багаторазовою призеркою Кубку світу з фехтування на візках, чемпіонкою та призеркою Європи і світу..