Суспільне мовлення

У Львові відкрили Центр ментального здоров’я

У Львові у межах проєкту “Незламні”в амбулаторно-поліклінічному центрі Першого медичного об’єднання на вулиці Мазепи, 25 запрацював центр ментального здоров’я. Там є 12 кабінетів для проведення психотерапії та зал для групової терапії. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

У Центрі зараз працює 8 фахівців: психіатри, психотерапевти, лікар-психолог та когнітивно-поведінковий терапевт.

У центрі ментального здоров’я працюють 8 фахівців. Львівська міська рада

Пацієнти зможуть приходити на індивідуальні консультації, відвідувати групову терапію та отримувати комплексну допомогу різного рівня.

У Львові відкрили Центр ментального здоров’я

Львівська міська рада

Спеціалісти Центру лікують тривожні, невротичні та психосоматичні розлади, розлади харчової поведінки, панічні атаки тощо.

“Цей Центр – це ще один об’єкт для допомоги великій кількості цивільних і військових, яких травмувала війна. Ми щиро вдячні усім нашим партнерам за підтримку”, – каже генеральний директор Першого ТМО Олег Самчук.

У Львові відкрили Центр ментального здоров’я

Львівська міська рада

Допомогу надаватимуть всім, хто її потребує. Послуги за скеруванням сімейного лікаря будуть безкоштовними, без скерування – платними, але вартість консультацій буде нижчою, ніж у приватних закладах.

“Наша лікарня підписала пакет з Міністерством ветеранів, тому в цьому центрі ми можемо надавати амбулаторну допомогу не тільки воїнам, які потребують психологічної підтримки, але і їхнім родинам. Це безкоштовний пакет для людей, які потребують допомоги психотерапевтів чи психологів”, – каже лікар-психіатр Центру ментального здоров’я Олег Березюк.

Центр створили за 4 місяці, його вартість – понад 150 000 доларів. Гроші надав Львівський ІТ кластер.

У львівській поліклініці запрацював Центр психічного здоров’я


Джерело: Суспільне мовлення України