У Львові релоковані підприємства об’єдналися та шиють військову форму
У Львові підприємці, які виїхали з Краматорська, Покровська, Маріуполя та інших міст об’єдналися в єдиний концерн. Разом шиють військову форму та взуття для бійців. На виробництвах працюють і львів’яни, і самі ж переселенці.
Алла Внукова переїхала з Краматорська. Тепер керує виробництвом у Львові.
Алла Внукова. Суспільне Львів
“Раніше військовий одяг зовсім не шила, ми шили медичний спецодяг. Зараз шиємо куртки з тканини softshell для військових, демісезонні куртки. Тільки куртки закінчуємо – починаємо шити штани. Потім буде літня форма”, — каже керівниця швейного виробництва Алла Внукова.
На виробництві працюють і львів’яни, і вимушені переселенці. Тетяна — одна з них. Раніше вона була консультанткою у колцентрі, а зараз опановує нову для себе професію.
Тетяна. Суспільне Львів
“Ніколи не думала, що буду займатись шиттям. Але це була як дитяча мрія. І коли переїжджаєш та починаєш щось з чистого аркуша, відповідно, думаєш, у якій сфері можеш себе віднайти, чим можеш займатись ще. Була можливість перекваліфікуватись”, — каже Тетяна.
Концерн переселенців виготовляє декілька марок військового одягу та взуття для чоловіків та жінок.
У Львові релоковані підприємства об’єдналися та шиють військову форму. Суспільне Львів
Концерн “Укрвійськторг” створив львівський підприємець Руслан Бельтюков, який до повномасштабної війни співпрацював з підприємствами зі східних областей. Частина з них торік релокувалася до Львова.
“Це 15 організацій, які переїхали і співпрацюють разом. Якщо дивитися з точки зору працівників, то в нас загалом вже штат близько 100 людей. З них десь відсотків 80 – це ВПО. Труднощів було дуже багато. Практично всі компанії, які релокувалися, вони не перевезли своїх працівників зовсім. Ми набирали, навчали працівників тут”, — каже гендиректор концерну Руслан Бультюков.
Продукцію реалізовують у власній мережі крамниць, де працюють також вимушені переселенці.
До прикладу, продавець Антон Михальчук виїхав з окупованої Нової Каховки.
Магазин підприємства. Суспільне Львів
“Купити можна майже весь асортимент – від шкарпеток до шапок. Тобто, вдягнутися можна повністю: що на зиму, що на літу. Берці, штани, футболки, кофти флісові, куртки, бушлати, шапки різні: флісові, в’язані, утеплені і тонкі неутеплені”, — розповідає консультант Антон Михальчук.
За словами Антона Михальчука, у магазині можна придбати не лише одяг і взуття, а й ремені, наколінники, рюкзаки тощо.
Читайте також
Біля Львова діє прихисток для переселенців
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Житимуть до 100 людей. На Львівщині завершують ремонт прихистку для переселенців