Суспільне мовлення

У Львові провели благодійний ярмарок, щоб закупити книги для звільнених територій

У Львові відбувся благодійний книжковий ярмарок. Цією подією вирішили завершити тримісячну акцію зі збору книг для деокупованих територій. Про те, як це було, дізнавалося Суспільне.

Благодійний книжковий ярмарок провели у львівському Центрі Шептицького. 20% виручки підуть на закупівлю книжок для дитячих бібліотек на звільнених територіях.

“Першою локацією, для яких ми збираємо ці книги, це є село Богданівка Київської області. Де була вщент, повністю зруйнована бібліотека, школа і дитячий садочок. Наступною такою локацією, якій ми хочемо збирати книги, це вже після цього ярмарку, це будуть локації в Миколаївській області”, — каже директорка бібліотеки Українського католицького університету Оксана Микитин.

На ярмарку продавали книги трьох видавництв. Суспільне Львів

На ярмарку продавали книжки трьох видавництв. Серед відвідувачів – багато студентів Українського католицького університету.

“Я вирішила подивитися, які є книги, і, можливо, щось підібрати або собі, або на різдвяні подарунки. Ще не купила, ще приглядаюся. Бо дуже багато цікавих книг і важко обрати щось одне”, — каже студентка Олександра Купарь.

Олександра Купарь

Олександра Купарь. Суспільне Львів

Студент Ян вивчає культурологію. Тож і книгу купив відповідно до вподобань.

“Ну це просто…я би назвав коханням з першого погляду, особливо з книжкою, яку я придбав, власне. Вона відразу кидається в вічі. І насправді такий вибір для мене був очевидний відразу. Навіть не замислюючись, коли ще не встигли розкласти, я її купив відразу”, — каже Ян Даниленко.

Ян Даниленко

Ян Даниленко. Суспільне Львів

Крім ярмарку, у Центрі Шептицького презентували книжку “Моє тихе Різдво”. А серед гостей розіграли три книжкові новинки.

Благодійний ярмарок

Благодійний ярмарок. Суспільне Львів

Читайте також

Як працюють львівські музеї за умови відсутності електроенергії

Прем’єри, повітряні тривоги та “оперний Оскар”: як працює Львівська опера під час війни


Джерело: Суспільне мовлення України