Суспільне мовлення

У Карпатах родина з Миколаєва волонтерить для ЗСУ

Переселенка з Миколаєва Марина Чичерова вдома працювала на заводі. Із початком повномасштабного вторгнення жінка з родиною виїхала з міста. Зараз живе на Львівщині та займається волонтерством в’яже теплі шкарпетки для військових.

Марина Чичерова з родиною виїхала з Миколаєва навесні. Спочатку вони жили у селищі неподалік. Та коли обстріли почастішали — вирушили на захід країни.

“Було досить страшно в цей момент. Діти дуже перелякались, там нема ніяких бомбосховищ, були підвали. Ми два рази спускались в підвали. Потім десь місяць було тихо. Але ми бачили, як горить Миколаїв. Ми виглядали з вікна і бачили, як Миколаїв червоний — просто горить”, — каже переселенка з Миколаєва Марина.

Тепер жінка з сім’єю живе у гірському містечку Сколе. Карпати, каже, побачила вперше. Роботи за фахом на новому місці немає, тож переселенка вирішила стати волонтеркою та допомагати армії.

“Ну так я сиділа, робити нічого. Що я вмію — шкарпетки в’язати. Більше я такого нічого не вмію. Дітям в’язала, думаю — почну і військовим. Сиділа у фейсбуці, читала, де продають нитки різні”, — каже переселенка з Миколаєва Марина.

Переселенка з Миколаєва Марина Чичерова в’яже теплі шкарпетки для ЗСУ. Суспільне Львів

Поки Марина плете шкарпетки, її молодша донька малює для військових патріотичні листівки.

“Я малюю підтримку для військових, щоб вони добре воювали, щоб вони перемогли та все в нас було дуже добре”, — каже донька Марини Валерія.

У Карпатах родина з Миколаєва волонтерять для ЗСУ

Листівка для військових, яку намалювала донька Марина Валерія. Суспільне Львів

До кожної пари шкарпеток мама та донька кладуть малюнок. Готові шкарпетки Марина приносить до місцевого музею, що діє також як гуманітарний штаб. Звідси вироби передають на передову.

Читайте також

“ЗСУ — котики”. Активістка з Бахмута шиє та передає у шпиталі для військових подушки

Зможуть оселитися 400 людей: на Львівщині облаштовують ще одне житло для ВПО

Малює для ЗСУ: у Львові 9-річна волонтерка вдруге передала гроші на бронежилети

“Солдатам в окопах має бути тепло”. Підприємці зі сходу шиють зимовий одяг для ЗСУ у Львові

У Львові переселенці об’єдналися, аби допомогати ЗСУ


Джерело: Суспільне мовлення України