Суспільне мовлення

У 29 турі УПЛ “Львів” програв “Інгульцю” із рахунком 0:2

У понеділок, 29 травня, у передостанньому — 29 турі Української Прем’єр-ліги на стадіоні “Скіф” зустрілися ФК “Львів” та команда з Кіровоградщини “Інгулець”. Матч завершився із рахунком 0:2 на користь гостей.

Футбол стартував о 15:00. У першому таймі жодній з команд не вдалося створити вдалих моментів та відкрити рахунок. Жовту картку отримав півзахисник “Львова” Вовкун.

На початку другого тайму ініціативу в грі перехопили гості. На 52 хвилині півзахисник “Інгульця” Ковальов забив пенальті. На 71 хвилині команда з Кіровоградщини збільшила розрив. Нападник “Інгульця” Сітало точно пробив головою та влучив у сітку воріт. Результат матчу: 0:2 на користь “Інгульця”. Жовті картки отримали Клименко та Запорожець.

За даними Української Прем’єр-ліги, ФК “Львів” і надалі посідає 16 місце у турнірній таблиці й достроково фінішує як аутсайдер. “Інгулець” перебуває на 13 місці.