США виграли медальний залік Олімпійських ігор-2024

Спортсмени, які представляли Сполучені Штати Америки, вибороли перше місце в медальному заліку літніх Олімпійських ігор-2024 у Парижі.

США у медальному заліку Олімпіади-2024

Американські спортсмени вибороли під час змагань 40 золотих, 44 срібні та 42 бронзові медалі. Загалом на рахунку США – 126 нагород.

На другому місці опинився Китай – 40 золотих, 27 срібних і 24 бронзових, тобто загалом 91 медаль.

Зараз дивляться

Водночас на третій сходинці перебуває Японія з таким результатом: золото – 20, срібло – 12, бронза – 13 нагород. Загалом 45 медалей.

Австралія посіла четверте місце, здобувши 53 нагороди. Серед них: 18 золотих, 19 срібних та 16 бронзових медалей у різних видах спорту.

П’яту сходинку обійняла Франція з 64 медалями. Зокрема, золото – 16, срібло – 26, срібло – 22.

Факти ICTV зібрали всю інформацію про те, скільки медалей завоювала Україна на Олімпіаді-2024 та хто отримав золото.

Україна показала свій найкращий результат за останні 12 років. Загалом вдалося вибороти 12 медалей. Серед них: три золоті, п’ять срібних та чотири бронзові.

У медальному заліку на Олімпійських іграх переможцем стає країна, яка заробила найбільшу кількість медалей. Найбільшу цінність має саме золота нагорода.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.