Львівський портал

Спортсмени зі Львівщини стали призерами чемпіонату Європи з боксу

У Хорватії в місті Пореч відбувся Чемпіонат Європи з боксу серед молоді, де спортсмени з Львівщини стали призерами. Про це Львівському порталу повідомили у Львівській ОВА.

Підопічна Романа Джумана та Олександра Остапчука Ольга Пилипчук виступала у ваговій категорії 75 кг. У півфіналі боксерка перемогла представницю Туреччини, але у важкому двобої за «золото» поступилась суперниці з Румунії та стала срібною призеркою чемпіонату Європи з боксу серед молоді.

Олег Гічва також здобув «срібло» чемпіонату Європи. У фіналі вагової категорії 71 кг спортсмен зустрівся з представником Великої Британії, але в цьому бою поступився. Олег Гічва представляє СДЮСШОР №2. Його тренерами є Андрій Сальва та Ігор Нинич.

436236822 750524437204900 4886777833285032850 n

А також, вихованка СДЮСШОР №2 Соломія Линів виборола бронзову медаль у ваговій категорії 48 кг. Тренується Соломія під керівництвом Ігоря Нинича та Олексія Бариляка.

«Україна посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді 2024 року. Наші спортсмени вибороли 22 медалі, з яких 8 «золотих», 8 «срібних» та 6 «бронзових»», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»