Суспільне мовлення

“Рух” перемагає у третьому матчі поспіль

У суботу, 12 серпня, львівський “Рух” на виїзді зустрівся із житомирським “Поліссям”. Цей матч відбувся у межах третього туру Української Прем’єр-Ліги. “Рух” переміг із мінімальним рахунком.

До цієї гри “Рух” перемагав у перших двох турах УПЛ. У “Полісся” була одна перемога та одна поразка.

Впродовж першого тайму “Полісся” створило кілька небезпечних моментів біля воріт Ледвія. Але голкіпер “Руху” впорався з усіма загрозами. Забитих голів у першому таймі не було.

Перший та єдиний м’яч у грі забив рухівець Ілля Квасниця на 90-й хвилині матчу. У підсумку гри “Рух” переміг “Полісся” із рахунком 0:1.

У перших трьох турах УПЛ “Рух” переміг у всіх матчах. І станом на 12 серпня очолює турнірну таблицю. Всього львівська команда вже забила сім голів і пропустила два.

Наступний матч підопічні Віталія Пономарьова зіграють вдома із “Колосом”. А “Полісся” поїде до черкаського “ЛНЗ”.

Джерело: Суспільне мовлення України