Суспільне мовлення

Роман Яремчук провів другий найдовший матч за “Валенсію” у Ла Лізі: як зіграв українець

“Кажани” здобули домашню перемогу.

Роман Яремчук провів третій поспіль матч у стартовому складі “Валенсії”. Це трапилось у поєдинку 28-го туру іспанської Ла Ліги проти “Хетафе”.

У попередньому матчі “Валенсії” Яремчук відзначився четвертим голом за команду, забивши партнеру по збірній України Андрію Луніну з “Реала”. “Українське дербі” в чемпіонаті Іспанії у підсумку закінчилось нічиєю 2:2 та скандалом через незарахований м’яч мадридців.

До домашнього матчу з “Хетафе” “Валенсія” підійшла на тлі мінісерії з трьох ігор без перемог. Яремчук увосьме в цьому сезоні Ла Ліги потрапив до стартового складу “кажанів”.

Як минув матч “Валенсії” за участю Яремчука

• У першій половині матчу в Яремчука не було гольових моментів. При цьому “Валенсія” зуміла піти на перерву з перевагою у рахунку: на 40-й хвилині партнер українця у центрі нападу Уго Дуро уникнув офсайду після передачі від Серхі Каноса та відправив м’яч у ворота.
  • На початку другого тайму Яремчук опинився на газоні після зіткнення з гравцем “Хетафе”, який випадково влучив йому ногою в голову. Через це у матчі відбулась невелика пауза, однак український форвард продовжив гру після допомоги від лікарів.
  • У підсумку Яремчук відіграв 71 хвилину, після чого замість нього на поле вийшов захисник Уго Гільямон. За відведений час Роман не завдав жодного удару по воротах “Хетафе”, 15 разів зустрічався з м’ячем, виконав чотири точні передачі з дев’яти та виграв дві верхові дуелі.
  • “Валенсія” втримала переможний результат — 1:0, здобувши першу перемогу у Ла Лізі в останніх чотирьох матчах.

71 хвилина — другий показник Яремчука в Ла Лізі за ігровим часом. Довше він перебував на полі лише у матчі 25-го туру проти “Севільї” — 73 хвилини. При цьому “Валенсія” не програла у жодному з п’яти найдовших поєдинків Яремчука у чемпіонаті.

Роман Яремчук та “Валенсія”: що відомо

• У нинішньому сезоні Яремчук провів 22 матчі за “Валенсію” в усіх турнірах та забив чотири голи (три — в Ла Лізі, один — у Кубку Іспанії).
  • “Кажани” набрали 40 очок та посідають восьме місце у таблиці чемпіонату, перебуваючи на відстані у два бали від шостої позиції, яка дозволить виступити у відборі Ліги конференцій.
  • Наступний поєдинок “Валенсія” проведе проти “Вільярреала” на виїзді 17 березня.
  • Яремчук отримав виклик у збірну України на плей-оф відбору до Євро-2024. Роман — один з чотирьох форвардів у складі “синьо-жовтих”.

Джерело: Суспільне мовлення України