Суспільне мовлення

П’ять років тюрми за хабарництво: вирок колишньому головному тюремнику Львівщини залишили без змін

1

Верховний Суд підтвердив вирок ексочільнику Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Мін’юсту Михайлу Дзюдзю. За систематичне хабарництво чоловік проведе п’ять років у в’язниці.

Про це повідомили у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Михайло Дзюдзь більше п’яти років очолював пенітенціарну службу на Львівщині. В останній день роботи на посаді чоловіка затримали на хабарі в розмірі майже 1000 доларів США від одного з підлеглих.

Слідчі встановили, що корупційна діяльність була систематичною. Генерал-майор щомісяця отримував хабарі від підпорядкованих йому керівників установ виконання покарань. За це обіцяв не здійснювати контроль та перевірку за господарською діяльністю, а також за ситуацією у в’язницях. Сторона захисту не погодилася з вироком суду і подала спершу апеляцію, а потім касаційну скаргу.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Учора, 19 вересня, Касаційний кримінальний суд Верховного Суду відхилив скаргу сторони захисту та підтвердив законність вироку суду апеляційної інстанції. Михайла Дзюдзя засудили до п’яти років ув’язнення. Крім того, його позбавили права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на строк три роки. А також конфіскували усе майно. Постанова Верховного Суду оскарженню не підлягає.


Джерело: Суспільне мовлення України

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин