Суспільне мовлення

Прокуратуру Львівщини очолив Геннадій Демченко

Львівську обласну прокуратуру очолив Геннадій Демченко. Нового керівника у понеділок, 6 лютого, представив заступник Генерального прокурора Антон Войтенко. Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.

“Новопризначений керівник обласної прокуратури має великий досвід і володіє всіма необхідними знаннями і якостями для виконання поставлених завдань”, — заявив заступник Генпрокурора та попередник нового очільника Антон Войтенко.

Геннадій Демченко в структурах прокуратури працює з червня 1995 року. Понад 22 роки обіймав керівні посади. До призначення працював начальником управління підтримання державного обвинувачення в суді Офісі Генерального прокурора.

Що відомо

  • Прокуратуру Львівщини від вересня 2020 року очолював Антон Войтенко.
  • Наприкінці січня 2023 року Генеральний прокурор Андрій Костін призначив нового першого заступника генпрокурора та двох заступників.
  • Антона Войтенка призначили на посаду заступника Генерального прокурора.
  • Антон Войтенко куруватиме напрям нагляду за додержанням законів органами Державного бюро розслідувань. Також за ним буде закріплена спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері, — повідомили в Офісі генпрокурора.


Джерело: Суспільне мовлення України