Суспільне мовлення

Паралімпієць Василь Кравчук виборов бронзу Кубка світу з біатлону

Паралімпієць Василь Кравчук з Сколівщини виборов бронзу Кубка світу з біатлону, який триває у Сполучених Штатах Америки. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної військової адміністрації.

Василь здобув бронзову медаль в індивідуальній гонці на 12,5 кілометрів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Серед здобутків Василя — золото Паралімпійських Ігор у Пекіні, медалі чемпіонатів Європи та світу. Він є майстром спорту України міжнародного класу. Хлопець родом зі Сколівщини. Василь займається фізичною активністю з дитинства, однак через аварію опинився в колісному кріслі та перейшов в спорт людей з інвалідністю.

Біатлон Василь Кравчук опановує у Львівському регіональному центрі спорту людей з інвалідністю “Інваспорт”.

Кубок світу у США триватиме до 8 березня. На змаганнях виступають спортсмени з 18 країн.