Суспільне мовлення

На чемпіонаті України з карате львів’яни здобули 40 медалей

У Львові завершився чемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів та дорослих. Львів’яни вибороли 40 медалей та посіли третє місце. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За три дні змагань львівські спортсмени здобули 10 золотих, 8 срібних та 22 бронзові медалі. Чемпіонами України стали: Різван Талібов, Денис Копитко, Галина Мельник, Діана Шостак, Соломія Волошин, Юлія Крот, Анна Ващишин, Назар Озоруба, Максим Стеців. А також команда чоловічого куміте у складі Різвана Талібова, Станіслава Горуни, Дениса Копитка, Олега Філіповича, Данила Кравчука, Олександра Злобіна та Андрія Байдали.

Перше командне місце на чемпіонаті України посіла Одеська область. В активі в одеситів — 14 золотих, 16 срібних та 14 бронзових медалей. Друге місце здобув Київ — 10 золотих, 10 срібних та 19 бронзових медалей. З 40 медалями львів’яни замкнули трійку лідерів.