Львів’янам відшкодують 50% вартості генератора: хто може отримати компенсацію
Мешканці багатоповерхівок у Львові зможуть отримати від міста відшкодування 50% вартості генератора. Таке рішення 4 листопада ухвалив міський виконавчий комітет. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
З наступного тижня мешканці можуть звертатися у ЦНАПи і подавати заяви на участь у Програмі. Як повідомили у мерії, процедура розгляду заяви і прийняття рішення триватиме до 10 днів.
Хто може отримати компенсацію
“ОСББ, управляючі компанії, виконавці житлових послуг будинків, а також ЖБК Львова. Повертаємо 50% коштів від ціни генератора, але не більше 30 тис. грн. Є вимоги до електрогенератора – його номінальна потужність має бути від 3 кВт”, — написав міський голова Львова Андрій Садовий.
Як отримати часткове відшкодування
Щоб стати учасником Програми, мешканці спільно з балансоутримувачем будинку спочатку мають оплатити купівлю електрогенератора через банк. Далі, для отримання компенсації, подають через ЦНАП або сервіс електронних звернень на розгляд комісії пакет документів:
- заяву встановленого зразка на часткову компенсацію вартості закупівлі електрогенератора;
- копії платіжних документів (первинні документи, які підтверджують факт отримання електрогенератора та здійснення оплати за наданий товар);
- копії документів із зазначенням технічних характеристик та серійного номера електрогенератора (або інше заводське маркування);
- копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців юридичної особи, яка забезпечує утримання будинку;
- документ, який підтверджує повноваження юридичної особи на управління спільним майном (копія договору чи витяг з протоколу).
Перелік учасників, які відповідають усім умовам, складає спеціальна комісія. Протоколи скеровують розпорядникам грошей – районним адміністраціям. Районна адміністрація готує перелік усіх учасників Програми та проєкт розпорядження про розподіл часткової компенсації на придбання електрогенераторів.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, програма має діяти до завершення воєнного стану.
Що відомо
- 10 жовтня Росія завдала масового ракетного удару по території України. По території Львівщини запустили 15 ракет. З них 7 збило ППО, вісім ракет влучили в енергетичні підстанції. Про це Суспільному повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
- Станом на 08:00, 11 жовтня, на Львівщині повністю відновили електропостачання.
- 11 жовтня, близько 12:00, у Львові пролунали три вибухи. На цей момент у місті була оголошена повітряна тривога. Влучили у два об’єкти енергетики у Львівській області. Унаслідок ракетних атак, які здійснила Росія 10 та 11 жовтня, на Львівщині були уражені чотири підстанції, з них дві — повністю знищені.
- 12 жовтня начальник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що у Львові та області повністю відновили електропостачання.
- У “Львівводоканалі” рекомендували жителям міста зробити запаси питної та технічної води. Запасів має вистачити щонайменше на три доби.
- 13 жовтня, аби запобігти впровадженню віялових відключень світла в області, у “Львівобленерго” попросили людей економити електроенергію.
- Для економії електроенергії у Львові зупинять роботу фонтанів та вимкнуть підсвітку на фасадах будинків.