Суспільне мовлення

Львівський “Рух” та харківський “Металіст 1925” зіграли внічию у шостому турі УПЛ

У неділю, 3 вересня, відбувся матч шостого туру Української Прем’єр-Ліги. На стадіоні Арена “Львів” зустрілися ФК “Рух” Львів та харківська команда “Металіст 1925”.

У першому матчі двічі відзначилася харківська команда, щоправда, один із голів забили у власні ворота.

На 25 хвилині гри гравець “Металісту 1925” Ростислав Русин забив перший гол у матчі. Вже за чотири хвилини рахунок вдалося зрівняти. На 29 хвилині Максим Жичиков намагався завадити пробити півзахиснику львівської команди Анже-Фредді Плюмену і зрізав м’яч у власні ворота.

Результат першого матчу 1:1.

У другому таймі жодна з команд не змогла реалізувати свої моменти. А на 73 хвилині харківська команда залишилася у меншості. Ярослав Мартинюк отримав другу жовтку картку у грі і покинув поле. У підсумку гри нічия 1:1.

У сьомому турі УПЛ львівських “Рух” на виїзді зіграє із черкаським “ЛНЗ”. “Металіст 1925” зіграє із луганською “Зорею”.

Джерело: Суспільне мовлення України