Суспільне мовлення

Львівський “Рух” переміг “Інгулець” у поєдинку на “Арені Львів”

У понеділок, 8 травня, львівський “Рух” та футбольний клуб “Інгулець” із селища Петрове Олександрійського району Кіровоградської області зустрілися на “Арені Львів”. У поєдинку гості поступилися господарям поля. Про це повідомили на Facebook-сторінці футбольної команди “Рух Львів”.

Поєдинок розпочався перевагою ФК “Рух” і на 14 хвилині перший гол забив Вів Соломон-Отабор. Перший тайм завершився рахунком 1:0 на користь господарів.

На початку другого тайму, на 48 хвилині другий гол у ворота “Інгульця” забив Юрій Климчук. “Інгулець” намагався скоротити відставання. Наприкінці поєдинку третій гол у ворота “Інгульця” забив гравець львівської команди Юрій Климчук.

“Здобуваємо важливу перемогу, розгромивши “Інгулець” у Львові!”, — написали на Facebook-сторінці ФК “Рух”.

Команди зустрілися у Львові у матчі 25-го туру Української Прем’єр-ліги.

Таким чином “Рух” взяв реванш над “Інгульцем”, рахунок 3:0. Крім цього, команда обійшла харківський “Металіст”, опустивши його у зону прямого вильоту.

У неділю, 14 травня, “Рух” зіграє з “Кривбасом”, а “Інгулець” зустрінеться 13 травня з ФК “Шахтар”.