Суспільне мовлення

“Кремінь” з Полтавщини зіграв внічию з львівськими “Карпатами”

7 травня команда з Кременчука “Кремінь” зіграла матч проти львівських “Карпат”. Рахунок матчу – 1:1. Про це стало відомо із трансляції на офіційному ютуб-каналі Першої Ліги. Гра відбулась в рамках 5-го туру другого етапу Першої ліги з футболу.

Загалом перед 5-м туром “Кремінь” перебував на передостанньому (7-му) місці “групи А” Першої Ліги, маючи в своєму активі 5 очок. “Карпати” з Львова – третє місце і 16 очок.

Рахунок у матчі на 38-й хвилині відкрив півзахисник господарів Кирило Матвеєв. У другому таймі гості зрівняли рахунок. Голом на 85-й хвилині відзначився Ростислав Тарануха.

За результатами гри 7 травня команда з Полтавщини набрала одне очко і лишається на сьомому місці в турнірній таблиці.

У наступному турі “Кремінь” зіграє 14 травня у Житомирі проти місцевого “Полісся”. А “Карпати” вдома 13 травня зіграють проти запорізького “Металургу”.

Що відомо

• Перша Ліга – це друга за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2022–2023 команди, які посядуть перші два місця вийдуть до Прем’єр-ліги, а та, яка буде на останньому, – вибуває до Другої ліги.
  • Минулого сезону “Кремінь” посів останнє 16-тє місце в Першій Лізі. Клуб засновано в 1959 році. Останні три сезони команда грає в Першій Лізі.