Україна і світ

Евертон здійснив камбек проти Крістал Пелес: Миколенко відіграв весь матч

Евертон здобув першу перемогу у новому сезоні англійської Прем’єр-ліги. Іриски вдома здійснили камбек проти Крістал Пелеса.

Матч Евертон – Крістал Пелес відбувся у Ліверпулі на стадіоні Гудісон Парк та завершився перемогою господарів з рахунком 2:1.

Евертон – Крістал Пелес: як минув матч

З перших хвилин матчу на полі з’явився захисник Евертона та збірної України Віталій Миколенко, який відновився після хвороби.

Рахунок у матчі відкрили гості вже на десятій хвилині після після голу Марка Геї. На 20-й хвилині Миколенко завдав удару по воротах Крістал Пелес, але м’яч зафіксував голкіпер суперників Дін Гендерсон.

Після перерви іриски перевернули хід зустрічі та відновили паритет, після того як на 47-й хвилині Двайт Макніл пробив у ліку дев’ятку воріт гостей. А менш ніж за десять хвилин Макніл оформив дубль.

Для Евертона це перша перемога у сезоні-2024/25 англійської Прем’єр-ліги. Іриски програли стартові чотири гри, а у попередньому турі розписали нічию з Лестером (1:1).

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Таким чином після шести матчів Евертон має у своєму активі чотири очки, у Крістал Пелес на одне менше.