“Є одна помилка”: львів’янка Христина Гоянюк перемогла у радіодиктанті третій рік поспіль
Цьогоріч 76-річна львів’янка Христина Гоянюк перемогла у радіодиктанті, зробивши одну помилку. Жінка пише диктант уже 22 роки поспіль. Загалом журі визначило 20 переможців: п’ятеро людей зробили по одній помилці, а 15 – по дві. Як добре підготуватися та написати диктант, Христина Гоянюк розповіла Суспільному.
Христина Гоянюк пригадує, вперше написала радіодиктант 22 роки тому. Тоді їй було 55.
“Тато завжди казав: “Ти слухай, як читає диктор”. І це правда є. Знаєте, це є 90% вірного написання диктанту. Перший раз, як читає загальний текст, ну і вже потім речення — від абзацу до абзацу”, — каже переможниця радіодиктанту.
Цього року Христина писала Радіодиктант національної єдності у команді львів’ян під час трансляції Суспільного.
“Атмосфера була нормальною, все було чути гарно. Я написала там і потім вдома прийшла і вже пережовувала ще раз це все, що написане”, — каже Христина Гоянюк.
Христина Гоянюк пише радіодиктант. Суспільне Львів. Фото архівне за 09.11.22
Жінка є переможницею радіодиктанту третій рік поспіль. Цьогоріч, каже, є одна помилка.
“Я здогадуюсь, де я не поставила одну кому, а треба було. Мабуть, тут: “Насуплений, пошрамований, із заклеєними навхрест шибками твій дім”. А я тут не поставила коми. Пошрамований, мабуть, це воно є”, — каже переможниця радіодиктанту.
Переможниця радіодиктанту зробила тільки одну помилку. Суспільне Львів
За фахом Христина Гоянюк є бактеріологом. Також вона — майстер спорту. У вільний час жінка розгадує кросворди. Готуючись до диктантів, переглядає словники і вже чекає наступного радіодиктанту.
“Ви знаєте, мине Новий рік, свята, весна, Пасха, а там вже літо, серпень. І вже починаєш рахувати: вересень, жовтень, листопад, ще трошки, ще три місяці. І так кожного року чекаю той радіодиктант”, — додає Христина Гоянюк.
Читайте також
У Львові радіодиктант писали музиканти Луганської філармонії та рятувальники: як це було
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
“Від тексту про дім стискалося серце”: як переселенці у Луцьку писали радіодиктант