Суспільне мовлення

“Дніпро-1” та “Шахтар” здобули перемоги в 12-му турі УПЛ: результати матчів лідерів та турнірна таблиця

Обидві команди відзначилися забитими пенальті та зміцнили лідерство в турнірній таблиці.

Лідери чоловічого чемпіонату України з футболу – “Дніпро-1” та донецький “Шахтар” провели матчі 12-го туру УПЛ. Їхніми суперниками стали ковалівський “Колос” та рівненський “Верес” відповідно.

Дніпряни підходили до цього матчу з трьома поспіль перемогами в УПЛ. Грі донеччан також передувала перемога над петровським “Інгульцем”. Обидві команди-лідерки записали на свій рахунок ще по одному виграному матчу.

УПЛ визначила дату проведення першого в сезоні матчу лідерів між “Шахтарем” та “Дніпром-1”: коли відбудеться гра

Як зіграли “Дніпро-1” і “Шахтар”

“Дніпро-1” здобув ранню перевагу: вже на п’ятій хвилині лідер команди, нападник Артем Довбик, забив з пенальті. Проте на 31-ій хвилині “Колос” відповів уже своїм забити 11-метровим у виконанні півзахисника Вадима Мілька.

Дніпряни відновили перевагу в тому ж першому таймі: Довбик оформив дубль з подачі Олександра Пихальонка на 36-ій хвилині. У другій половині матчу Довбик підвищив своє гольове досягнення до хет-трику, забивши на 77-ій з асиста Артема Громова.

Матч, який переривався через повітряну тривогу, завершився на користь підопічних Олександра Кучера із рахунком 3:1 – четверта поспіль перемога в чемпіонаті.

Тим часом у матчі “Шахтаря” фаворити також відзначилися забитим пенальті: форвард Михайло Мудрика відкрив рахунок проти “Вереса” на 30-ій хвилині.

УЄФА назвала Мудрика одним з двох найшвидших гравців групового раунду Ліги чемпіонів

Пізніше перевагу подвоїв півзахисник Дмитро Криськів, який забив на 65-ій після подачі Тараса Степаненка.

Рахунок 2:0 став фінальним та приніс підопічним Ігоря Йовічевича другу поспіль перемогу в сезоні УПЛ.

УПЛ. 12-ий тур

• “Колос” (Ковалівка) – “Дніпро-1” (Дніпро) 1:3

Голи: Мілько, 31 (пенальті) – Довбик, 5 (пенальті), 36, 77

• “Верес” (Рівне) – “Шахтар” (Донецьк) 0:2

Голи: Мудрик, 30 (пенальті), Криськів, 65

Після 12 турів “Дніпро-1” продовжує очолювати турніру таблицю з 5-очковим відривом від “Шахтаря”. В команд – 31 і 26 очок відповідно. “Верес” утримується в топ-5 (17 очок), а “Колос” зберігає сьому позицію (15).

“Шахтар” дізнався суперника у плей-оф раунді Ліги Європи: результат жеребкування