Суспільне мовлення

“Рух” U19 удруге поспіль обіграв “Галатасарай” та вийшов до плей-оф Юнацької ліги УЄФА

Молодіжна команда “Руху” вийшла до наступного раунду з рахунком 6:2 за сумою двох матчів.

Львівський футбольний клуб “Рух” переможно завершив другий раунд Юнацької ліги УЄФА. На шляху переможців ліг українська команда U19 зіграла “домашній” матч-відповідь проти турецького “Галатасарая” в польському місті Стальова Воля.

У першому матчі “Рух” здобув перевагу в два м’ячі, упевнено обігравши суперників із рахунком 3:1.

“Рух” U19 стартував з перемоги в другому раунді Юнацької ліги УЄФА проти “Галатасарая”

Підопічні Віталія Пономарьова одразу ж повели й у наступному поєдинку. Уже на 11-ій хвилині перший гол команді приніс 18-річний півзахисник Олег Федор, який скористався асистом Андрія Столярчука під час розіграшу штрафного.

Невдовзі – на 27-ій – хвилині суперники львів’ян опинилися в меншості. Вилучення в першому ж таймі заробив воротар Янкат Їлмаз, після чого “Галатасараю” довелося пожертвувати півзахисником Ефе Акманом заради іншого голкіпера – Атакана Орду.

Попри це збільшити рахунок “Рухові” вдалося лише в другому таймі. Така можливість з’явилася на 65-ій хвилині, коли українці заробили право на пенальті після порушення правил проти Євгенія Пастуха з боку Ерена Бююккаї. Проте Віталію Роману не вдалося його реалізувати.

Натомість на 76-ій Федор оформив дубль, знову забивши зі штрафного. Уже за дві хвилини перевагу потроїв 18-річний захисник львів’ян Назар Русяк: після подачі Мілана Михальчука.

Лише наприкінці матчу, на першій доданій хвилині, українці пропустили єдиний м’яч від Барана Аксаки, що, втім, не вплинуло на підсумковий результат.

У підсумку “Рух” здобув перемогу з рахунком 3:1 у цій грі й 6:1 за сумою двох матчів та вперше в історії пробився до раунду плей-оф: у своєму дебютному єврокубковому сезоні.

Юнацька ліга УЄФА (U19). Шлях переможців ліг. Матч-відповідь 2-го раунду

• “Рух” (Україна) – “Галатасарай” (Туреччина) – 3:1

Голи: Федор, 11, 76, Русяк, 78 – Аксака, 90+1

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

“Рух” здобув перемогу за підсумком двох очних матчів та приєднається в плей-оф до іншої української команди – донецького “Шахтаря”, який посів друге місце у своїй групі після всіх шести матчів. Таким чином уперше на цій стадії гратимуть одразу два клуби з України.

Українські команди, які доходили до плей-оф Юнацької ліги УЄФА (U19)